podporujeme

Vnější spolupráce:

Externí spolupráce s Fakultou stavební ČVUT v Praze.

Pavel Rydl

Před více než deseti lety jsem nastoupil do malého irského městečka Sligo jako stavební technik. Poté, co jsem se naučil plynně anglicky, jsem dále rozvíjel svou kariéru a také jsem dokončil studium na Londýnské univerzitě v oboru obnovitelných zdrojů energie.

Od té doby jsem pracoval ve společnostech v Brně, Londýně a Abú Dhabí. Byl jsem zodpovědný za realizaci projektů v oblasti obnovitelných zdrojů energie. Naše projekty se nacházely na různých místech po celém světě, například ve Velké Británii, Portugalsku, na Filipínách, v Thajsku a Mexiku.

Moc děkuji Mílovi za pomoc na začátku mé kariéry. To mi opravdu pomohlo splnit si můj osobní sen, pracovat jako projektový manažer v oblasti obnovitelných zdrojů energie.

Pomoc mladým talentům při zahájení mezinárodní kariéry:

Pavel Rydl Jan Picha & Martina Argmanova

Podporujeme místní sportovní kluby:

LPU - orientační běh
waynes.cz

Jan Picha & Martina Argmanova

Po závěrečné zkoušce na Univerzitě v Pardubicích jsem našla inzerát na práci v Irsku.

Stručně řečeno, Mila pomohl mně a mé přítelkyni Martině se zaměstnáním na západním pobřeží Irska ve Sligu u firmy Jennings O’Dono- van & Partners, kde také pracoval. Jelikož jsem inženýr dopravní infrastruktury, navrhoval jsem komunikace speciálně určené pro přepravu komponent větrných farem. Martina, která se zaměřuje na stavby, byla zaměstnána jako technik CAD. Měla na starosti detailování rodinných domů, rekonstrukce budov a technických staveb, které byly součástí komplexu větrných elektráren. Měla na starosti také detailování čistíren odpadních vod.

V Irsku jsme strávili více než rok. A přestože počasí na západním pobřeží může být poněkud drsné a anglický přízvuk některých kolegů byl opravdu náročný, byla to nádherná zkušenost, za kterou jsme oba vděční.

V současné době pracuji jako stavební inženýr v Londýně a podílím se na projektování londýnských tramvajových tratí. Martina pracuje jako technik CAD (Revit) také v Londýně.r.